Kurs na prowadzącego strzelanie
W dniach 17 i 18 listopada 2018 roku organizujemy kurs na prowadzącego strzelanie. Szczegóły i zapisy pod numerem telefonu 690312760. ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 07.10.2018 ROKU.
W dniach 17 i 18 listopada 2018 roku organizujemy kurs na prowadzącego strzelanie. Szczegóły i zapisy pod numerem telefonu 690312760. ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 07.10.2018 ROKU.
23 września 2018 roku od godziny 9.00 zapraszamy na Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa KS MARKSMAN. Zawody odbędą się na strzelnicy w Klonownicy k. Augustowa. Szczegóły w regulaminie.
Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. (Aktywny do godziny 8.00, 22 września.)
Osoby, które chcą pełnić funkcję sędziego proszone są o kontakt telefoniczny z Managerem KS MARKSMAN do dnia 21 września 2018 r. Numer telefonu dostępny w zakładce Dane kontaktowe.
Dnia 25.08.2018 r. na strzelnicy Sokół Ryn odbyły się II Zawody Klubu Strzeleckiego Alfa Kętrzyn. KS MARKSMAN reprezentowali: Jarosław Kotarski, Marek Tylenda, Zbigniew Kochański, Piotr Wysocki i Patryk Kotarski. Wystrzelali oni 11 dyplomów, 3 medale brązowe i 2 medale srebrne.
Gratulujemy!
Fotorelacja z zawodów wkrótce w naszej Galerii.

W dniu 4 sierpnia 2018 roku w Maryninie koło Serocka na strzelnicy Towarzystwa Strzeleckiego Bellona z Grodziska Mazowieckiego odbył się I Memoriał Jerzego Cieśli.
W środowisku strzeleckim osoby Pana Jerzego Cieśli nie trzeba przedstawiać. Pułkownik Policji, były Naczelnik Wydziału Postępowań Administracyjnych Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Wielka osobowość, propagator strzelectwa w Polsce, prawnik. Osoba, która bezinteresownie pomagała wielu z nas w trakcie uzyskiwania uprawnień do posiadania broni palnej. Po długiej i ciężkiej chorobie odszedł 1 sierpnia 2017 roku.
Jerzy Cieśla znalazł miejsce również w naszych sercach. Związany z KS MARKSMAN od 2015 roku jako mentor, strzelec, kolega i przyjaciel. Zawsze znajdował dla nas czas, służył radą i uśmiechem. Bezinteresownie wspierał rozwój naszego Stowarzyszenia.
4 sierpnia 2018 roku w Maryninie na Memoriale nie mogło zabraknąć delegacji strzelców z naszego Klubu. Pojawiliśmy się tam w składzie: Jolanta Kochańska, Ewa Wysocka, Zbigniew Kochański i Piotr Wysocki.
Wzięliśmy udział we wszystkich 3 konkurencjach: „Borewicz”, ” Mad Minute” i „Ołowianka”, każdorazowo zajmując punktowane miejsca. Wystrzelaliśmy w sumie 4 statuetki i 5 dyplomów. Po wręczeniu trofeów odbyło się losowanie nagród ufundowanych przez sponsorów.
Na zakończenie uroczystości spotkała nas bardzo duża niespodzianka. Rodzina Jerzego Cieśli, która była obecna na Memoriale, ufundowała 4 bardzo osobiste, spersonalizowane statuetki. Jedna z nich trafiła w ręce naszej Pani Prezes Jolanty Kochańskiej. W trakcie jej wręczenia Milan Cieśla powiedział:
„Znajdują się na nich słowa, które nigdy nie zostały wypowiedziane i nie zostaną wypowiedziane, gdyż Jerzy Cieśla do końca wierzył, że będzie mógł to zrobić osobiście po powrocie do zdrowia. Niestety tak się nie stało. Dlatego też w jego imieniu zrobiła to jego rodzina. Aby zapobiec ulotności słów zostały one wypalone w szkle. „

Fotorelacja z wydarzenia wkrótce do obejrzenia w naszej Galerii.