XI Międzynarodowy Wielobój Strzelecki

Podobnie jak w zeszłym roku, tak i w tym  planujemy wziąć udział we wspomnianym wieloboju. W tej chwili zgłoszonych, z naszego Klubu, jest pięć drużyn, ale może być więcej. Gdyby ktoś z Państwa był zainteresowany prosimy o taką informację. Poniżej garść informacji dotyczących XI Międzynarodowego Wieloboju  Strzeleckiego.

Regulamin zawodów:

http://www.salwa.pl/attachments/738_2017_05_27%20Regulamin%20XI%20Mi%C4%99dzynarodowy%20Wielob%C3%B3j%20Strzelecki%20WESO%C5%81A%202017.pdf

Formularz zgłoszeniowy:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScHJXDXIqJ2hbFmvRBOvhtGOpeRXHmU2ZEa7KDq0pgu6fyWBQ/viewform?c=0&w=1

Lista startowa:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Nj6ONeJMNdmg6PMHWdEjKShf_QwiR5cqCrMZpAtcvEM/pubhtml?gid=0&single=true

Zmiana organizacji treningów

Z przyczyn organizacyjnych odwołany został kwietniowy trening na strzelnicy Augustów- Klonownica (02.04.2017r).

Ważne!!! Marsz-protest wobec kryminalizacji posiadaczy broni Dyrektywą UE !!! Ważne

Szanowni Państwo, co tu pisać, tym bardziej, że ręce opadają. Proszę zapoznać się z podlinkowanym tekstem. Mimo, że nad „strzeleckie niebo” nadciągają chmury, proponuję zachować optymizm i zadaniowo podejść do problemu.

https://www.facebook.com/events/758273094354046/

Artykuły na stronie ROMB-u.

http://romb.org.pl/wiadomosci/kto-i-jak-glosowal-w-sprawie-dyrektywy-o-broni/

Zachęcam również do zapoznania się z opinią środowiska i wzięcia udziału w dyskusji.

http://forum-bron.pl/viewtopic.php?f=75&t=155579

II Mistrzostwa KS Marksman, Edycja I 11.03.2017r.

Zapraszamy na I Edycję II Mistrzostw KS- Marksman. Zawody odbędą się 11 marca 2017 roku na strzelnicy Ełk- Szyba. Strzelanie rozpoczynamy o godzinie 12.00. Jak zwykle prosimy o potwierdzenie swojej obecności. Nie mailem, nie telefonicznie, nie gołębiem pocztowym albo waleniem po kaloryferach, a zwyczajnie wpisem pod postem. Szczegółów, czyli co, jak i dlaczego dowiecie się Państwo z regulaminu zawodów zamieszczonego poniżej.

regulamin zawodów 11_03_2017

Uwaga, ważne!!!

Przypominamy o obowiązku opłacenia składki rocznej, szczególnie osoby uczestniczące w odbywających się właśnie kursach. Bez dopełnienia tej formalności ich dalsze uczestnictwo w zajęciach będzie niemożliwe. Wysokość składki zatwierdzona przez Walne Zebranie członków KS-Marksman wynosi 300pln.